Proszę o kontakt zł Fizjoterapeuta/-tka (Niemcy) Oldenburg

Data publikacji: Lipiec 10, 2018
  • Miejsce: Oldenburg, Polska

DIE JOBMACHER GmbH jest niemiecką firmą, która nadaje szerokiej wiedzy i doświadczenia swoim kandydatom w zakresie techniczno-handlowym, oraz nowe perspektywy w odpowiednim miejscu pracy z różnymi zadaniami. Jako ekspert wspierasz renomowane przedsiębiorstwa w realizacji ich wyzwań.
Dla renomowanej placówki fizjoterapeutycznej poszukujemy doświadczonych fizjoterapeutów znających język niemiecki i chcących podjąć pracę na terenie Niemiec.
Lokalizacja: Varel
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie ćwiczeń i masaży fizjoterapetycznych
• Wykonywanie zabiegów fizjoterapii
• Planowanie i realizacja procesu fizjoterapii
• Wykonywanie ćwiczeń w basenie terapeutycznym
• Wypełnianie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami w języku niemieckim

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
• Uznanie dyplomu na terenie Niemiec będzie atutem
• Prawo jady kat. B (Mile widziane)

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Wszelkie świadczenia socjalne odprowadzane na ternie Niemiec (ubezpieczenie zrdowotne, składka emerytalna, opiekuńcza oraz na wypadek bezrobocia)
• Gratyfikacje bożonarodzeniową i dodatek urlopowy
• Płatny urlop
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowanie
• Praca długoterminowa w renomowajej firmie
• Kompleksową opiekę przed jak i w trakcie współpracy
• FLEVER

Kontakt: recruitment@die-jobmacher.de
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać z tematem wiadomości: "Fizjoterapeuta"

Strona WWW: www.die-jobmacher.de