Proszę o kontakt zł Kelner/ Kelnerka - praca w Niemczech Tarnów

Data publikacji: Marzec 28, 2018
  • Miejsce: Tarnów, Polska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko KELNER/ KELNERKA.
Miejsce pracy: restauracja hotelowa, Niemcy

Opis stanowiska: profesjonalna obsługa klientów,

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- zaangażowanie i chęci do pracy
- mile widziane ukończone kursy i szkolenia

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie od 1600 euro netto

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres: biuro@gastamo.pl lub skontaktuj się telefonicznie

Strona WWW: www.gastamo.pl