Proszę o kontakt zł Kierowca/operator do pompy betonu Belgia

Data publikacji: Luty 13, 2018
  • Miejsce: Polska

Polska firma budowlana podejmie współpracę z kierowcą CE/operatorem pompy do betonu na własnej działalności gospodarczej. Praca na terenie Belgii.
Opis stanowiska:
• obsługa pompy do betonu,
• nalewanie betonu,
• utrzymanie powierzonego sprzętu w czystości i gotowości technicznej.

Wymagania:
• doświadczenie w branży na stanowisku operatora pompy do betonu,
• umiejętność przygotowania pompy, wylewania betonu,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• własna działalność gospodarcza,
• prawo jazdy i samochód (mile widziane).

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Strona WWW: www.regess.eu