7500.00 zł Magazynier w fabryce sera (Amsterdam) Amsterdam

Data publikacji: Czerwiec 13, 2018
  • Miejsce: Amsterdam, Polska

Propozycja pracy w Amsterdamie na stanowisku magazyniera dla mężczyzn.

OBOWIĄZKI:
- Zbieranie zamówień
- Pakowanie towaru
- Drobne prace magazynowe
WYMAGANIA:
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- Sprawność fizyczna
OFERUJEMY:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (12,04 euro)
- Możliwa praca w nadgodzinach
- Dojazd do Holandii
- Dodatkowa premia za uprawnienia na wózki widłowe
- Transport do pracy (rowerem lub samochodem)
- Zakwaterowanie w wysokości 60 euro na tydzień
KONTAKT:
rekrutacja(małpa)hollandjob.pl
+48 881572319

Strona WWW: hollandjob.pl