14000.00 zł Murarze do Belgii

Data publikacji: Sierpień 9, 2018
  • Miejsce: Polska

Szukasz pracy jako murarz? Dobrze trafiłeś!
Aktualne poszukujemy pracowników do naszych projektów realizowanych za granicą i w Polsce.

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki,
- umowę zlecenie lub pracę na działalności,
- pieniądze na czas,
- pomagamy w organizacji noclegów,
- pomoc konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,
- atrakcyjne premie za polecanie fachowców (Zainteresowany? Zadzwoń, dowiesz się więcej).

Opis stanowiska:
-murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
-murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
-fugowanie cegły, klinkieru.

Wymagania:

- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość angielskiego lub niemieckiego,
- prawo jazdy i własny samochód.

Podwykonawco pamiętaj!
Buduj razem firmą budowlaną Vitruvion, która posiada własny kapitał i zabezpieczenia majątkowe. Oznacza to, że otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezależnie od tego, kiedy inwestor wypłaci nam transze.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Strona WWW: www.vitruvion.pl