Proszę o kontakt zł Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ

Data publikacji: Sierpień 10, 2018
  • Miejsce: Polska

Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuje pracowników na stanowisko:
Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ
Miejsce pracy: Szwecja
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - polska umowa
• Wynagrodzenie: 2100 euro netto / 180h
• Wypłacany dodatek przerobowy co miesiąc
• Narzędzia oraz odzież ochronną
• Zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane i płacone przez pracodawcę
• Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia – średnio co 6-8 tygodni
Twoje zadania:
• Praca na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Nasze wymagania:
• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Uprawnienia IŻ
• Chęci do pracy
Kontakt:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471