Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Opiekunka ze średnim j.niemieckim do mobilnego seniora - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Proszę o kontakt zł Opiekunka ze średnim j.niemieckim do mobilnego seniora

Data publikacji: Luty 25, 2021
Data modyfikacji: Marzec 9, 2021
  • Miejsce: Polska

Firma benway care obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka ze średnim j.niemieckim na wyjazd od 05.03 na min. 2 miesiące do mobilnego podopiecznego#Edingen-Neckarhausen #oferta na wymianę#1450 euro netto+premia wielkanocna#składki zdrowotne odprowadzane do Niemiec
Miejsce pracy: Edingen-Neckarhausen ,Niemcy
Podopieczny:rocznik 1928 waga 50/165
schorzenia:początkująca demencja,nadciśnienie
Senior całkowicie mobilny-nie wymaga korzystania ze środków pomocniczych
Przed pandemią często wychodził do restauracji jak i chóru
Cechy charakteru:spokojny,często śpi
Przesypia noce
Mieszka sam w domu jednorodzinnym
Do dyspozycji dla opiekunki:własny pokój,internet,samochód,rower,tv
Czas wolny:indywidualnie do ustalenia z rodziną
WYMAGANIA:
Średnia znajomość j.niemieckiego lub dobra
Mile widziane referencje+prawo jazdy-nie wymóg
Dyspozycyjność na wyjazd na min 2 msce od zaraz
Doświadczenie w opiece nad seniorami
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pomoc w zachowaniu higieny
Zakupy,gotowanie,pranie,sprzątanie
Organizacja czasu wolnego,spacery
OFERUJEMY:
Wynagrodzenie 1450 euro netto msc+premia Wielkanocna
Składki zdrowotne odprowadzane do Niemiec
Transport
Pewne,sprawdzone zlecenie na wyjazd na wymianę
Stały kontakt ze strony Koordynatorów Polska/Niemcy
Zapraszamy do kontaktu na numer +48 508 749 479 lub sms Opieka -oddzwonimy
Osoba kontaktowa:Kuryś Anna
Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Strona WWW: www.benway-care.com