Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Opiekunka ze średnim j.niemieckim do mobilnej podopiecznej - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Proszę o kontakt zł Opiekunka ze średnim j.niemieckim do mobilnej podopiecznej

Data publikacji: Styczeń 22, 2021
Data modyfikacji: Luty 25, 2021
  • Miejsce: Polska

Firma benway obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka ze średnim j.niemieckim do mobilnej podopiecznej na wyjazd od 1.02 na 2 miesiące#1450 euro netto msc#składki socjalne odprowadzane do Niemiec#Auerbach-Degelsdorf 91275#Nowa oferta

Miejsce pracy:Auerbach-Degelsdor,Niemcy

Podopieczna: rocznik 1929 waga:60 kg/168

schorzenia:astma,trudność w poruszaniu się związana z wiekiem

Podopieczna porusza się przy lasce

Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem

WYMAGANIA:

Dobra,kontaktowa znajomość j.niemieckiego
Doświadczenie w opiece nad seniorami
Mile widziane referencje
Dyspozycyjność na szybki wyjazd

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pomoc w zachowaniu higieny
Pranie,sprzątanie,gotowanie,asekuracja
Organizacja czasu wolnego,przygotowywanie posiłków.Podopieczna lubi rozmawiać

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie za przepracowany miesiąc 1450 euro netto
Zatrudnienie ze składkami odprowadzanymi w Niemczech
Transport
Pewne,sprawdzone zlecenie
Opiekę Koordynatorów na zleceniu

Zapraszamy do kontaktu na numer + 48 508749479 lub sms Opieka

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”