10000.00 zł Praca na prefabrykacji, Belgia

Data publikacji: Czerwiec 14, 2018
  • Miejsce: Polska

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

Oferujemy:
• legalną pracę,
• regularne opłaty faktur,
• atrakcyjną stawkę godzinową lub m2,
• możliwość zakwaterowania,
• możliwość awansu w strukturach firmy,
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie budowlanej,
• pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
• pomoc w zdobyciu A1,
• pomoc profesjonalnego konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy,
• współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym, które zajmie się dla Państwa finansami firmy,
• premie za polecanie fachowców.

Opis stanowiska:
• produkcja elementów żelbetowych,
• wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu,
• prace porządkowe i pomocnicze.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),
• prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Konstytucji 3 Maja 10A (58-540).
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Strona WWW: www.vitruvion.pl