Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/index.php on line 20 Pracownik magazynu/Pakowacz - BEZ NIEMIECKIEGO! – DE - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Proszę o kontakt zł Pracownik magazynu/Pakowacz - BEZ NIEMIECKIEGO! – DE

Data publikacji: Luty 15, 2021
  • Miejsce: Polska

*TYLKO TERAZ TA OFERTA NIE WYMAGA ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!*
Pracując w tej firmie, będziesz częścią silnego zespołu, który szanuje swoich pracowników, społeczeństwo i środowisko. Będziesz pracować z ludźmi z całego świata, dzięki czemu zdobędziesz bardzo wartościowe doświadczenie u światowego lidera logistycznego.
Miejsce pracy: Niemcy, Greven
WARUNKI ZATRUDNIENIA
- Wynagrodzenie nawet 1750 euro brutto! + dodatki zmianowe i za pracę w weekendy
- Minimum formalności (możliwość rekrutacji całkowicie zdalnie)
- Bardzo tanie zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 7,5 euro dziennie!
- Start możliwy praktycznie od zaraz!
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki medycznej
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
WYMAGANIA
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO
OPIS STANOWISKA
- Segregowanie zwróconych paczek
- Skanowanie artykułów
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila : pracaniemcy@ottopraca.pl
INFORMACJE O KLIENCIE Niemieckie znane na całym świecie przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką, działające w segmencie międzynarodowych przesyłek kurierskich. Ma zasięg ogólnoświatowy i posiada oddziały w ponad 220 krajach.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.