Proszę o kontakt zł Na co i gdzie najczęściej pożyczamy pieniądze?

Data publikacji: Kwiecień 9, 2019
 • Miejsce: Polska

Na co i gdzie najczęściej pożyczamy pieniądze? Ślub, wesele, Pierwsza Komunia Święta, wakacje, remont domu, przeprowadzka, zakup samochodu, urodziny...

Istnieje wiele powodów, które skłaniają Polaków do tego, by wziąć pożyczkę osobistą i wiele związanych z tym korzyści. Kredyty Polaków mogą być wykorzystywane między innymi do spłacania kart kredytowych i konsolidacji zaległego zadłużenia. Rzućmy zatem okiem na niektóre z innych powodów zaciągania pożyczek.

Bardzo popularny kredyt: na remont

Pożyczka osobista może być świetną opcją na opłacenie przebudowy domu, jak sądzi wielu Polaków. Pomagają sobie często takimi kredytami niezależnie od tego, czy chcą:

• założyć nowy dach
• zainstalować panele słoneczne
• przebudować kuchnię
• dodać basen, wannę z hydromasażem etc.

Takie kredyty Polaków najczęściej pojawiają się u osób, które nie mają kapitału własnego lub nie chcą sięgać do linii kredytowej.

Pożyczka na wesele

Kiedy słyszysz wszystkie te opinie o pożyczkach ślubnych, to prawda. Kredyty Polaków naprawdę często są zaciągane z tego powodu. Pożyczka ślubna bywa wykorzystana na duże cele, takie jak lokal i sukienka panny młodej, ale też na mniejsze wydatki, takie jak kwiaty, fotografia, ciasto i tym podobne. Ka opcja daje Polakom elastyczność, dzięki niej mogą zapłacić za wszystkie te elementy, niezależnie od tego, czy zawarli kontrakt z jednym miejscem, czy też na styl a la carte. Jeśli też szukasz takiego kredytu - zobacz więcej na Get-money.pl.

Kredyt na przeprowadzkę

Lokalne przeprowadzki na ogół nie są kosztowne. Ale te na dużą odległość, mogą być takie. Polacy decydują się na kredyty, które pomagają im w przeniesieniu dobytku domowego, kupowaniu mebli do nowego miejsca zamieszkania, i tym podobnych związanych z przeprowadzką zadaniach.

Zanim dołączysz do tego grona kredytobiorców i złożysz wniosek o pożyczkę osobistą na pokrycie przeprowadzki pamiętaj, że zawsze należy w pierwszej kolejności rozważyć, czy Twój nowy dochód pozwoli Ci spłacić saldo. Nikomu nie jest przy przeprowadzce do nowej lokalizacji potrzebny dodatkowy stres spłacenia osobistej pożyczki, która wykracza poza możliwości finansowe w aktualnym momencie.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Kolczyki ze Stali Szlachetnej z kryształami Crystal
  Kolczyki ze Stali Szlachetnej z kryształami Crystal
  Ślub i wesele - - Luty 21, 2019 Proszę o kontakt

  Kolczyki wykonane ze stali szlachetnej oraz kryształów SWAROVSKI ELEMENTS. Kolor stali - srebrny Kolor kryształów - Crystal (przeźroczysty) Długość całkowita - 7,5 cm

 • Naszyjnik z kryształów odstających Crystal AB 45 cm +2,5 cm
  Naszyjnik z kryształów odstających Crystal AB 45 cm +2,5 cm
  Ślub i wesele - - Luty 21, 2019 Proszę o kontakt

  Naszyjnik wykonany z kryształów Swarovskiego. Zapięcia i łączenia wykonane ze srebra 925. Próba na zapięciu. Kolor kryształów - Crystal AB (opalizujący) Długość - 45 cm + łańcuszek przedłużający 2,5 cm

 • Kolczyki na srebrnych zapięciach z odstającymi kryształami Crystal
  Kolczyki na srebrnych zapięciach z odstającymi kryształami Crystal
  Ślub i wesele - - Luty 21, 2019 Proszę o kontakt

  Kolczyki wykonane z kryształów Swarovskiego. Zapięcia wykonane ze srebra 925. Próba na zapięciu. W naszym sklepie znajduje się również bransoletka do kompletu. Kolor kryształów - Crystal (przeźroczysty) Długość całkowita - 4,2 cm Szerokość - 1,4 cm Ś...