146.00 zł Fotokryształ w girlandzie z róż na prezent z okazji Dnia Kobiet

Data publikacji: Marzec 4, 2018
 • Miejsce: Polska

Takie zdjęcie nie wyblaknie. Uwiecznione w kryształowej statuetce, otoczone girlandą z róż i podpisane Twoimi słowami będzie stanowiło piękną pamiątkę lśniącą przez dziesięciolecia. Podaruj ją kobiecie Twego serca w dniu jej święta. Tym prezentem okażesz jej, że o niej pamiętasz, a to co Was łączy jest nadal żywe i piękne.

Jak zamówić kryształową statuetkę z własną dedykacją?
Fotokryształ 2D z girlandą z róż dostępny jest w naszym sklepie internetowym w cenie 146 zł (wg. cen z I kw. 2018 roku):
https://www.krysztaly3d.pl/prezent/zdjecie_w_sercu_z_roz
Inne nasze propozycje na prezent z okazji Dnia Kobiet znajdziesz tutaj: https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/wszystkie/dzien-kobiet

Prześlij do nas zdjęcie oraz tekst dedykacji jaki mamy pod nim umieścić, a bez zwłoki przygotujemy dla Ciebie projekt. Pojedynczy fotokryształ wykonujemy w 3-4 dni. Jeśli jednak potrzebujesz go szybciej skontaktuj się z nami przed zakupem by sprawdzić co możemy dla Ciebie zrobić.

Statuetka widoczna na zdjęciu ma wymiary 10x7x3 cm.
Sprzedajemy ją razem z ozdobnym, wyściełanym atłasem pudełkiem.

Z naszym BOK skontaktujesz się przez:
* e-mail: bok@krysztaly3d.pl
* tel.: +85 734 13 24, tel. kom.: +48 531 447 551

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • zestaw mebli pokojowych
  zestaw mebli pokojowych
  Styl życia inne - Mierzyn - Marzec 3, 2018 150.00

  Sprzedam używany zestaw mebli pokojowych, stan ogólny dobry, okleina na drzwiach szafy pęknięta i odkleja się i kawałek zaznaczony na foto aktualnie odpadł. W ustawieniu jak na foto szerokość nieco ponad 3 m. Odbiór osobisty Mierzyn.

 • Warsztaty rozwojowe, trening pamięci w TWK
  Warsztaty rozwojowe, trening pamięci w TWK
  Styl życia inne - - Marzec 1, 2018 Proszę o kontakt

  Postaw na siebie! :) Postaw na swój własny rozwój osobisty! Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia z treningu pamięci w każdą środę w godz.: 13:00 – 15:00 Tel.:(91) 82 999 44 , bądź mail.

 • Nordic Walking TWK Szczecin
  Nordic Walking TWK Szczecin
  Styl życia inne - - Marzec 1, 2018 Proszę o kontakt

  NORDIC WALKING dla Osób Niepełnosprawnych TERMIN: Środy - 11:30-12:30 MIEJSCE: SIEDZIBA TWK ul. Wielkopolska 32 Powstaje grupa Nordic Walking – jest to element „Sekcji zdrowego stylu życia” w ramach sekcji organizowane są zajęcia Tai Chi i prelekcje ...