25.00 zł Kolorowe skarpety? Skarpety Na Dotarcie

Data publikacji: Marzec 5, 2018
 • Miejsce: Polska

Jesteś odważną kobietą, która może pozwolić sobie na więcej? Jesteś odważny i pewny siebie? Mamy dla Ciebie coś, co podkreśli Twoją oryginalność! Wybierz Skarpety na Dotarcie i zachwyć dobrym stylem i klasą.
Chciałbyś znaleźć doskonały dodatek dla Ciebie? Zdecyduj się modne, stylowe i eleganckie śmieszne, wzorzyste i kolorowe Skarpety na Dotarcie. Skarpety na Dotarcie są na ustach całego świata! Są kontrowersyjne i niecodzienne i najlepiej podkreślą Twój dobry styl, wspaniały styl, dobry gust, świetny gust.
Śmieszne skarpetki to ikona mody, ale również niecodzienna wygoda dla Twoich stóp. Sięgnij po Skarpety Na Dotarcie a a zobaczysz, że Twoje stopy będą Ci wdzięczne.
Już nie musisz nosić nudnych skarpet! Noś tylko Skarpety na Dotarcie! To idealny wybór dla Ciebie!
WWW: http://skarpetynadotarcie.pl/

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Fotokryształ w girlandzie z róż na prezent z okazji Dnia Kobiet
  Fotokryształ w girlandzie z róż na prezent z okazji Dnia Kobiet
  Styl życia inne - - Marzec 4, 2018 146.00

  Takie zdjęcie nie wyblaknie. Uwiecznione w kryształowej statuetce, otoczone girlandą z róż i podpisane Twoimi słowami będzie stanowiło piękną pamiątkę lśniącą przez dziesięciolecia. Podaruj ją kobiecie Twego serca w dniu jej święta. Tym prezentem oka...

 • zestaw mebli pokojowych
  zestaw mebli pokojowych
  Styl życia inne - Mierzyn - Marzec 3, 2018 150.00

  Sprzedam używany zestaw mebli pokojowych, stan ogólny dobry, okleina na drzwiach szafy pęknięta i odkleja się i kawałek zaznaczony na foto aktualnie odpadł. W ustawieniu jak na foto szerokość nieco ponad 3 m. Odbiór osobisty Mierzyn.

 • Warsztaty rozwojowe, trening pamięci w TWK
  Warsztaty rozwojowe, trening pamięci w TWK
  Styl życia inne - - Marzec 1, 2018 Proszę o kontakt

  Postaw na siebie! :) Postaw na swój własny rozwój osobisty! Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia z treningu pamięci w każdą środę w godz.: 13:00 – 15:00 Tel.:(91) 82 999 44 , bądź mail.