1499.00 zł Fajna kolonia z bajerami Sorkwity

Data publikacji: Marzec 16, 2018
  • Miejsce: Sorkwity, PolskaOśrodek Młynik Sorkwity
Termin: 13.08 -23.08.2018
Cena: 1499 zł
Kolonia dla dzieci w wieku od 10 do 16 lat
Sorkwity to ciekawa miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim, malowniczo położona na Mazurach, na zachód od Mrągowa, pomiędzy jeziorami Gielądzkim i Lampackim, należącymi do Pojezierza Mrągowskiego. To w Sorkwitach rozpoczyna się jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy – szlak rzeki Krutyni. Sorkwity to wymarzone miejsce na letni wypoczynek z dala od zgiełku miast, wśród czystej przyrody. Miejscowość jest szczególnie atrakcyjna dla wodniaków, bowiem rzek i jezior tu nie brakuje, a wszystkie mazurskie atrakcje są na wyciągnięcie dłoni.

Zakwaterowanie Ośrodek Młynik położony jest na przepięknej mazurskiej krainie w otoczeniu jezior, lasów, łąk i pól. Ośrodek znajduje się nad jeziorem Gielądzkim co sprzyja nauce żeglowania z czego słyną te rejony. Wielkim plusem ośrodka jest fakt, iż jest położony tuż przy szlaku kajakowym rzeki Krutynia co jest doskonałym powodem alby wyruszyć na ten piękny mazurski szlak. Do naszej dyspozycji są pokoje 2-3 osobowe wyposażone w łazienkę. Na terenie ośrodka znajduje się między innymi: piaszczysta plaża z pomostem, boiska do piłki nożnej i siatkówki, plac zabaw dla najmłodszych, trasa quadowa, strzelnica oraz teren do paintballu miejsce na ognisko. Wybudowany został także specjalny amfiteatr. Obiekt jest w całości ogrodzony i strzeżony nocą.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja (przepyszne śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). Turnus rozpoczyna się obiadem a kończy śniadaniem. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Co będzie w programie Fajnej Kolonii z Bajerami?

Wycieczka do Mrągowa z atrakcjami
Plażing nad jeziorem Gielądzkim
Quady
Zorbing
Off-road – przeprawa samochodem terenowym
Paintball
Budowanie wieży ze skrzynek na czas
Pizza party
Wakacyjny Chillout
Kino Letnie
Szkoła żeglowania po jeziorze Gielądzkim

Ponadto jak zawsze u nas liczne zabawy i konkursy takie jak: dyskoteki, kreatywna plastyka, strefa duchów, kolacja przy świecach z rozdaniem dyplomów i nagród.


Strona WWW: alefajnie.eu
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest


Podobne ogłoszenia