1.00 zł Fajny pomysł na prosty i tani biznes w Hiszpanii – szukam chętnych do współpracy

Data publikacji: Wrzesień 22, 2018
 • Miejsce: Polska

Szukam odpowiedniej , uczciwej osoby która zaangażuje się ze mną w założenie pewnej działalności o charakterze usługowym i zapewni pewne środki finansowe na reaizację tego w poczatkowej fazie rozwoju..
Preferuje zorganizowanie od podstaw niskobudżetowego biznesiku powiązanego ściśle z turystyką w Hiszpanii. Biznes ten nie wymaga stałego przebywania w tym kraju ale jestem gotów w razie potrzeby tam wyjechać by dopilnować wszelkich spraw organizacyjnych .
Prowadzenia tej usługi dla turystów preferowałbym obleganej przez turystów całym rokiem Barcelony oraz pobliskie nadmorskie rejony kurortowe takie jak Blanes czy Lioret de Mar.
Możliwość rozwoju tego założenia i jego ekspansja na inne turystyczne miasta w Hiszpanii jak Valencja czy Alicante po Malagę włacznie jest wręcz nieograniczona i w zasadzie nie ma otwartej konkurencji w tym kraju.
Mam pewną koncepcję założenie internetowej sieci tzw, pogotowia turystycznego dla klientów indywidualnych o specyficznej formie działania .Mam także nakreślony wstępny plan działania który z pewnością wdroży się w życie i przyniesie dobre finasowe skutki.
Osobiście posiadamy także rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E który pozwala między innymi na otwarcie własnego biznesu w tym kraju jeśli byłaby taka potrzeba .Numer ten jest także odpowiednikiem Polskiego numeru NIP w tym kraju co umożliwia rozliczanie się z Hiszpańskim fiskusem czy założeniem konta w banku.
Kwestia potencjalnego wkładu finansowania nie jest przezemnie określona bo w większości zależy od kosztów np, reklamy w internecie oraz od kosztów rejestracyjno urzędowych tej firmy w Hiszpanii czy w Polsce w zależności w jakim kraju zdecydujemy się rozliczać z urzedem skarbowym.
Posiadam zankomite kontakty w Hiszpanii z odpowiedzialnymi osobami które tam mieszkają na stałe i chętnie zaangażują się w ten projekt.
Więcej szczegółów o specyfice działania i jej rentowności tylko dla naprawdę zainteresowanych osób na prywatny e-mail
jaroslaw.espania@op.pl
Cwaniakom i osobom pytających się tylko zdawkowo - cytuję „ proszę o szczegóły” bez nawet przedstawienia się proponuje pooglądać lepiej telewizję .


Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Biuro Podróży Geotour - Atrakcyjne wycieczki i wczasy
  Biuro Podróży Geotour - Atrakcyjne wycieczki i wczasy
  Wycieczki - - Sierpień 15, 2018 Proszę o kontakt

  Tel 32 2491453, 3460306, 500556600 geotour@geotour.pl Zadzwoń i przekaż czego szukasz Jeśli to realna sprawa - załatwimy Zapraszamy !

 • Wycieczki dla grup zorganizowanych - 24 lata doświadczenia
  Wycieczki dla grup zorganizowanych - 24 lata doświadczenia
  Wycieczki - - Sierpień 15, 2018 Proszę o kontakt

  Biuro Podróży Geotour od 24 lat organizuje na zlecenie grup wycieczki atrakcyjne cenowo i programowo. tel 32 3460306, 500556600

 • Czechy od dechy do dechy
  Czechy od dechy do dechy
  Wycieczki - Szczecin - Maj 28, 2018 990.00

  wtorek 31.07.2018 o godz. 05:30 zbiórka przy ul. Księcia Sambora w Szczecinie, wyjazd przez Niemcy do Czech, przyjazd do Franciszkowych Łaźni, uzdrowiska z klasycystyczną zabudową, gdzie leczyli się m.in. Goethe, Nobel, Beethoven, Strauss, spacer po ...