Proszę o kontakt zł Test osobowości PERSO.IN - Poznaj siebie i swoje predyspozycje

Data publikacji: Sierpień 9, 2019
 • Miejsce: Polska

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Kwestionariusz PERSO.IN pozwala odkryć różnice między ludźmi. Uzupełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie charakterystyki osobowości badanego. Po badaniu otrzymuje się indywidualny raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i wskazówki jak najefektywniej wykorzystać je w funkcjonowaniu osobistym i zawodowym. Kariera zawodowa daje o wiele większą satysfakcję, kiedy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Poznanie osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonać najlepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które ma 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi zagrożeniami. Ponadto można poznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Można też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Zawiera on informację w jaki sposób z tobą nawiązywać kontakt, jak cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Służą one dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można dowiedzieć się co wpływa na motywację badanego, jakie działania lubi, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie skonstruowane jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.


Strona WWW: https://perso.in/
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Wszystko dla przemysłu - P-GH
  Wszystko dla przemysłu - P-GH
  Oferuję usługi - - Sierpień 8, 2019 Proszę o kontakt

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wszystkich producentów z rynku przemysłowego. Nasza południowa grupa handlowa oferuje 100% wsparcie jak również gwarantujemy indywidualne rozwiązania dla wszystkich wytwórców. Potrafimy pochwalić się, przes...

 • Taśmy z nadrukiem - Doświadczenie i sprawdzona jakość
  Taśmy z nadrukiem - Doświadczenie i sprawdzona jakość
  Oferuję usługi - - Sierpień 8, 2019 Proszę o kontakt

  Specjalnością prowadzonej przez nas firmy jest wytwarzanie taśm z nadrukiem dla każdej firmy. Dzięki posiadaniu olbrzymiego doświadczenia jak również posiadaniu doświadczonej kadry pracowników jesteśmy w stanie poradzić sobie z stworzeniem taśm ,któr...

 • Bramki antykradzieżowe, system AM, system RF, system EM
  Bramki antykradzieżowe, system AM, system RF, system EM
  Oferuję usługi - - Sierpień 5, 2019 Proszę o kontakt

  ELEKTRO-SAT bramki antykradzieżowe, bramki sklepowe. W naszej ofercie znajdą Państwo również najwyższej jakości akcesoria do bramek antykradzieżowych - klipsy, etykiety, linki, safery, pineski oraz otwieracze magnetyczne do klipsów. Sprzedawane przez...