Proszę o kontakt zł Opieka dla Osob Starszych Szczecin

Data publikacji: Sierpień 24, 2016
 • Miejsce: Centrum, Szczecin, Polska

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi opiekuńcze i pielęgniarskie nad osobami niepełnosprawnymi, schorowanymi i w podeszłym wieku. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb pacjentów podchodzimy indywidualnie, wspieramy psychiczne oraz zapewniamy serdeczne i życzliwe podejście. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, co potwierdzają pozytywne rekomendacje i referencje.

Zajmujemy się wymianą opatrunków, profilaktyką, przeciwodleżynową, robieniem zastrzyków, wymianą kroplówki, cewnikowaniem oraz higieną chorego.

Pomagamy w wykonywaniu codziennych obowiązków, robimy zakupy, towarzyszymy podczas spacerów oraz istnieje możliwość przygotowania posiłków i karmienia.

Oferujemy opiekę całodobową, doraźną, weekendową bądź długoterminową.

Zapewniamy wysoką jakość opieki z zachowaniem rozsądnych cen. Zapraszamy do kontaktu z Naszym Koordynatorem.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Mini Przedszkole
  Mini Przedszkole
  Opiekunki, usługi porządkowe - Szczecin - Sierpień 11, 2016 15.00

  Jeśli Twoje dziecko ma 2-3 lata i lubi spędzać czas w gronie rówieśników zapisz je do MINI PRZEDSZKOLA. Oferujemy: • Codzienną 3 godzinną opiekę • Zajęcia plastyczno-muzyczne • Zabawy edukacyjne z elementami języka angielskiego KOSZT: 15 zł/dzień

 • Codzienne kompleksowe sprzątanie każdego rodzaju wnętrz
  Codzienne kompleksowe sprzątanie każdego rodzaju wnętrz
  Opiekunki, usługi porządkowe - Poznań - Lipiec 21, 2016 Proszę o kontakt

  Specjalizujemy się w sprzątaniu wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz biur i magazynów. Firma NWN Wojciech Nowak świadczy usługi porządkowe: sprzątanie biur, klatek schodowych, sprzątanie po budowlane, mycie okien oraz utrzymywanie terenów zielonych...

 • Posprzątam Dom
  Posprzątam Dom
  Opiekunki, usługi porządkowe - szczecin - Lipiec 12, 2016 Proszę o kontakt

  Posprzątam dom z okolic Dąbia lub okolice Najchętniej Kompleksowa usługa prasowanie, ogród , Mam 20 lat doświadczenia pracęwykonuję sumiennie i dokładnie. Proszę o Poważne oferty z cenąza godzinę nie zapomogi tę już mam od Państwa Polskiego.