Wynajem apartamentów w Szczecinie z SAS

SAS Apartamenty to wygodna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych pokoi hotelowych czy pobytu w hostelu. Dzięki ofercie tej firmy, każdy kto zdecyduje się odwiedzić Szczecin, może spędzić tu czas wygodnie i w domowej atmosferze, znakomicie przy tym wypoczywając. [more]

Apartamenty w urokliwych kamieniczkach

Szczecińska firma SAS Apartamenty ma w ofercie noclegi w całkowicie odnowionych kamienicach, w bardzo dogodnych punktach miasta, dostępne zarówno krótkoterminowo (nawet na jedną noc) jak i na dłuższy czas. Wielką zaletą tej oferty jest jej ogromna różnorodność, gdyż dostępne są mieszkania dostosowane do potrzeb rozmaitych klientów. Bez względu na to czy jest się pojedynczą osobą w delegacji, czy też odwiedza się Szczecin podczas rodzinnych wakacji z dziećmi, każdy znajdzie za pośrednictwem SAS coś odpowiedniego dla siebie.

Proponowane apartamenty mają zróżnicowany metraż i lokalizację, ale łączy je wiele rzeczy. Wszystkie nieruchomości wynajmowane przez SAS są doskonale wykończone i stylowo urządzone, dzięki czemu nocujący w nich Klienci mogą się cieszyć estetycznym otoczeniem i w pełni wypocząć. Wszystkie pomieszczenia są także wyposażone w niezbędne podczas krótkiego pobytu sprzęty.

 

Korzystając z usług tej firmy nie trzeba się także martwić o transport, ponieważ wszystkie dostępne na wynajem lokalizacje znajdują się niedaleko centrum, blisko węzłów komunikacyjnych. Mają także parkingi i garaże, dla osób poruszających się własnymi samochodami.