Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/oc-includes/osclass/model/Search.php on line 509 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/oc-includes/osclass/model/Search.php on line 510 Zwierzęta - Ogłoszenia Szczecin - Sprzedam, kupię w Szczecinie!

Zwierzęta więcej / mniej opcji

1 - 2 z 2 ogłoszeń
Ogłoszenia
  • 1
Warning: Use of undefined constant page - assumed 'page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/crazyb/domains/ogloszenia.szczecin.pl/public_html/oc-content/themes/bender/footer.php on line 147

Dział Zwierzęta na Ogłoszenia.szczecin.pl to przede wszystkim szansa dla wszystkich użytkowników portalu na znalezienie nowego czworonogiego przyjaciela. Codziennie pojawia się tu wiele nowych ogłoszeń z opisami wspaniałych psów i kotów szukających nowego domu. Małe i duże zwierzaki pochodzące z renomowanych hodowli, z domów prywatnych właścicieli i ze schronisk dla bezdomnych zwierząt, codziennie za pośrednictwem szczecińskich ogłoszeń mają szansę na trafienie w ręce dobrych opiekunów. Oferty podzielono na trzy kategorie. W pierwszej, najliczniejszej, znajdują się oczywiście psy. Małe rasowe szczeniaki, kilkutygodniowe kundelki, paroletnie uliczne znajdy i wieloletni rezydenci schronisk, z pomocą serwisu trafiają w dobre ręce. Druga kategoria anonsów obejmuje koty (od dumnych rasowych persów, aż do dachowych Mruczków i Łatków), natomiast w trzeciej grupie umieszczono wszelkie inne zwierzęta, szukające dla siebie nowego miejsca w ludzkim domu lub zagrodzie. Czytając te ogłoszenia można trafić na oferty sprzedaży (lub bezpłatnego oddania) szynszyli, kameleonów, królików, świnek morskich, papug, rybek akwariowych, koni, kur, gołębi, a nawet egzotycznych miniaturowych jeży. Oczywiście nie tylko jeśli szukasz zwierzaka, ale także jeśli chcesz go komuś odstąpić, nasze ogłoszenia mogą być bardzo pomocne. W każdej chwili możesz za darmo dołączyć swój anons z opisem wyglądu i charakteru oferowanego pupila.
Ogłoszenia.szczecin.pl to nie tylko miejsce, w którym można kupić lub adoptować zwierzaka. Możne go tu również odzyskać, jeśli się zagubił, dzięki działowi Zaginione i znalezione. Nasz serwis pomaga także właścicielom czworonogów właściwie o nie zadbać, publikując ogłoszenia o usługach i towarach dla zwierząt. Jest tu wiele informacji na temat szczecińskich klinik weterynaryjnych, ofert sklepów zoologicznych, a nawet psich i kocich fryzjerów.