1800.00 zł YAN Nowa Era*PL KASTRAT

Data publikacji: Luty 7, 2018
 • Miejsce: Polska

Nasza Hodowla specjalizuje się w kotach Syberyjskich Klasycznych w różnych odmianach kolorystycznych i w Syberyjskich Neva Masquerade. Koty są starannie dobierane. Przywiązujemy wagę do tego, żeby zarówno ich wygląd jak i charakter odpowiadały wzorcowi rasy. Prawidłowa selekcja ma na celu uzyskanie w przyszłości potomstwa o jak najlepszej charakterystyce. W naszej hodowli preferujemy duże i silne koty syberyjskie. Wszystkie nasze koty są zdrowe, regularnie szczepione i posiadają aktualne testy na FelV i FIV z wynikiem ujemnym. Nasze koty są zarejestrowane w Cat Club Feniks – CCF − Stowarzyszeniu Miłośników Kotów − Klubie Przyjaznym Kotom, należącym do Felis Polonia FPL będącej pod patronatem FIFe −Międzynarodowej Federacji Felinologicznej. W hodowli na nowy dom oczekuje również kocurek YAN Nowa Era*PL . YAN Nowa Era*PL ma bardzo miły charakter, został WYKASTROWANY. Jest kotem wyjątkowo na kolankowym. Kocurek jest gotowy do odbioru. Zapraszam do rezerwacji!!! .

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą


Podobne ogłoszenia

 • Kocurek Maine Coon
  Kocurek Maine Coon
  Koty - Morzyczyn - Styczeń 11, 2018 1000.00

  Śliczny dziesięcio-tygodniowy kocurek rasy Maine Coon.Kotek odrobaczony,zaszczepiony.Samodzielnie je oraz korzysta z kuwety.

 • Kupię rasowego kota
  Kupię rasowego kota
  Koty - - Wrzesień 13, 2017 1.00

  Kupię rasowego kota, brytyjskiego lub rosyjskiego. Płeć bez różnicy. Proszę o informacje na nr tel. 519 479 299

 • ROXYCODNE, PERCOCET, PAINKILLER, CHEMIKALIOLOGIA BADAWCZA, MARIJUANA STRIANS, ACTAVIS COUGH SYRUP
  ROXYCODNE, PERCOCET, PAINKILLER, CHEMIKALIOLOGIA BADAWCZA, MARIJUANA STRIANS, ACTAVIS COUGH SYRUP
  Koty - - Czerwiec 29, 2017 35.00

  Jesteśmy wiarygodnymi i legit dostawcami medycznych marijuana szczepów, środków przeciwbólowych, badań substancji chemicznych, steriods, kapsuła utrata masy ciała, suplementy seksualne Capsules ETC produktów na całym świecie. Nasz koszt wysyłki i dos...