1.00 zł Blizny na pysku, blizny w sercu - czy naprawdę nikt nie patrzy sercem? Szczecin

Data publikacji: Luty 28, 2018
 • Miejsce: Szczecin, Polska

Jaki powinien być wymarzony pies?

Wierny, mądry, rodzinny, dający poczucie bezpieczeństwa... I duży. By móc mieć, co pogłaskać bez potrzeby nadmiernego schylania się. I by móc powiedzieć z dumą: mój pies to najlepszy ambasador psiej wierności.

Zaraz, zaraz. Właśnie taki jest Krabik. Cudowny, dostojny, mądry. Mimo, że imię trochę jest jakby na przekór i może bawić to Krabik jest bardzo niezwykłym psem. Dostojnym, wspaniałym, z mądrością, która bije w jego ciepłym, wesołym spojrzeniu.

Oczywiście, z Krabikiem jest jak z niejedną książką: zyskuje po poznaniu. Bo dla wielu ludzi jest zwyczajnym psem. Dość brzydkim. No nie oszukujmy się: rasowiec z niego żaden. Do tego już nie szczeniak. Do tego z bliznami na pysku po pogryzieniach przez psy. Z łapą w protezce. Ale to nie jego wina, że miał po prostu w życiu pecha. To nie on zdradził człowiecze serce i nie porzucił człowieka. To jakiś człowiek, który obiecywał mu miłość na zawsze, nagle go zdradził i porzucił. Ten cudowny pies trafił do schroniska, gdzie stracił łapę. I pogryzły go psy. Zamiast bliskości z człowiekiem, bez której Krabik usycha... nabył jedynie złamane serce i kolejne blizny... i kolejne lata jako niechciany pies... paskudna historia, co? Chyba jednak nie za paskudna, bo Krabik wciąż bez domu - nikt nie wzruszył się Krabikiem.

Dzięki Wspaniałym Sercom Krabik przebywa w hoteliku, gdzie przeżyw drugą młodość. Jest bardzo wesołym, mądrym, kochanym psiakiem. Baaaardzo wpatrzonym w swojego człowieka. Cierpliwym do dzieci, aktywnym, cieszącym się życiem - i te blizny, które przypominają o jego przeszłości jedynie są zewnętrzną formą. Blizny w sercu zostały wstepnie uleczone - na tyle, na ile może uleczyć hotelik, resztę musi zrobić własny człowiek. Tylko gdzie ten własny człowiek? Mijają kolejne lata, a Krabika nikt nie chce. A to naprawdę REWELACYJNY psiak. Tylko trzeba go poznać. Tylko trzeba patrzeć sercem.

Krabik ma obecnie 8lat. Lubi się szaleć, bawić, być blisko człowieka. Zresztą, z kontaktami z człowiekiem (nawet tym małym) jest idealny: po prostu cudo! Z psami się dogaduje, chociaż to duży pies, a przez swoje doświadczenia w schronisku umie odpowiedzieć na awantury, nie będzie obojętny na to, że jakiś psiak mu pyskuje.. dlatego raczej polecamy go do domu bez innych psów albo do domu z uległym, mniejszym psem. Zachowuje czystość, umie chodzić na smyczy.

Krabik jest zdrowy, łapka dla niego nie stanowi przeszkody, by cieszyć się pełnią życia. Świetnie sobie radzi. Posiada aktualną książeczkę zdrowia, jest zachipowany i wykastrowany.

Krabik wciąż ma nadzieję, że ktoś całkowicie ukoi jego złamane serduszko - a my chcemy wierzyć, że Krabik faktycznie dostanie szansę. Bo wiemy jedno: zasługuje na swoją Rodzinę, jak mało kto!

W sprawie adopcji prosimy o kontakt:
tel 667 151 607

Pomożemy z transportem do domu.

! Krabik absolutnie nie nadaje się do kojca ani na łańcuch !


Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest


Podobne ogłoszenia

 • Polskie suche karmy dla psów PRESTA-PREMIUM
  Polskie suche karmy dla psów PRESTA-PREMIUM
  Psy - - Luty 5, 2019 16.00

  Karmy Presta-Premium to zdrowy posiłek przygotowany w tradycyjny sposób, polegający na przetworzeniu surowców bez użycia maszyn przemysłowych. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji smakowych, zapachowych i konserwujących. Jest to doskonałej ja...

 • Polskie suche karmy dla psów PRESTA-PREMIUM
  Polskie suche karmy dla psów PRESTA-PREMIUM
  Psy - - Luty 5, 2019 16.00

  Karmy Presta-Premium to zdrowy posiłek przygotowany w tradycyjny sposób, polegający na przetworzeniu surowców bez użycia maszyn przemysłowych. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji smakowych, zapachowych i konserwujących. Jest to doskonałej ja...

 • Szczenieta Dog ARgentyński FCI/ZKWP
  Szczenieta Dog ARgentyński FCI/ZKWP
  Psy - Szczecin - Grudzień 8, 2018 500.00

  Zapraszamy Szczenieta po wybitnych rodzicach,jedyne uznawane rodowody Zkwp/FCI Rock Blansky Les-ojciec Junior Champion Poland,Champion Poland,open Champion Slovakia,open Champion Serbia,open Interchampion,open Champion Beauty Rosario Del Cavdillo(suc...